روش خرید کردن از وب سایت

1عضویت ، سپس ورود به بخش اعضا
2 سفارش خود را بررسی کنید
3 پرداخت و دریافت کد رهگیری

در صورت هر گونه مشکل و یا خطا می توانید با آدرس ایمیل shop@bastanism.com در ارتباط باشید.

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 9:00 الی 19:00
پنج شنبه 9:00 الی 13:00

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

دوربین مداربسته

یکی از عمده فعالیت های شرکت ایمن گستر باستانی در واحد دپارتمان سیستم های امنیتی و حفاظتی می باشد که از سالهای آغازین فعالین شرکت ایمن گستر باستانی بر پایه دوربین های مداربسته و سیستم های انتقال تصویر دایر شده و این شرکت تا به حال توانسته بیش از 5000 مرکز، فروشگاه، سازمان و شرکت های کوچک و بزرگ را راه اندازی نموده و توانسته 99% رظایت مشتریان را در این خصوص به سمت خود جلب نماید.

از جمله سیاست های شرکت ایمن گستر باستانی می توان به دو رکن اصلی که از دستورات اصلی و کاری شرکت ایمن گستر باستانی قرار داده شده اشاره کرد جنس خوب، مرغوب، کیفیت بالا و قیمت مناسب برای مصرف کننده که از دو نظر شرکت ایمن گستر باستانی این سیاست عجیب را سر لوحه شرکت خود قرار داده.

  1. مشتری تمامی هزینه ها را پرداخت میکنند و شرکت ایمن گستر باستانی مسیولیت نصبت به خرید آن تجهیزات را داشته و می بایست بهترین را ارائه دهد. زیرا مشتریان از علم و اطلاعات فنی که تجربه، سواد و سوابق ماست آگاه نبوده و یا آگاهی کامل نداشته و در صورتی که نسبت به آنها آگاهی کامل داشته قطعا از شرکت ایمن گستر باستانی خواستار ارائه بهترین ها می باشد
     
  2. جنس خوب و با کیفیت باعث شکل گرفتن اعتبار و خوشنامی در این بازار می گردد. و باعث می شود مشتریان به صورت معرف بوده و از جانب هر مشتری مشتری های زیادتری را جذب نموده و این به زیاد شدن پروژه های شرکت ایمن گستر باستانی و خوش نامی در شهر بزرگ شیراز شده است.

 

البته شرکت ایمن گستر باستانی در همین سالهای آغازین فعالیت رسمی خود از برند های سامسونگ، سونی، پاناسونیک، ژئوویژن، ویووتک را داشته و در این مدت نه تنها نمایندگی فروش داشته بلکه توانسته است خود را به عنوان مشاور و ارائه دهنده برتر در شهر بزرگ شیراز و همچنین شرکت های کوچک و بزرگ و نیز فروشگاههای شناخته شده و حتی سازمان های دولتی داشته است.

شرکت ایمن گستر باستانی در سال 89 با خرید انبوه و به نتیجه رسیدن از کیفیت و وضوح واقعی با سخت افزار های بسیار عالی دوربین های Denavo تایوان تصمیم به اخذ عاملیت فروش و خدمات پس از فروش این محصولات را در سال 90 گرفت و نمایندگی انحصاری دوربین های مداربسته Denavo که به سفارش آمریکا از شرکت Pishion  تایوان را در حوضه جنوب کشور داشته و این عاملیت را تا سال 93 دنبال کرده و در این مدت زمان این محصولات با کیفیت و قیمت مرغوب را در اختیار همشهریان عزیز قرار داده ایم.

در سال 93 تا 94 شرکت ایمن گستر باستانی با انواع برندهایی که ادعای کیفیت خوب داشتند را خریداری کرده و پس از بررسی های بیش از 28 برند مطرح که در این روزها پر ادعا هستند در انتها به شرکت تجارت گسترش سنگان نماینده انحصاری دوربین های AHD Gurdian و دوربین های آنالوگ و دیجیتال Micronix و دوربین های دیجیتال TIANDY قرار دادی را انعقاد نمودیم که در حال حاضر عاملیت انحصاری این برند ها را در استان فارس اخذ نموده و بر این باور است که باز هم جنس خوب، مرغوب، کیفیت بالا و قیمت مناسب را به مشتریان عزیز خود ارائه دهد و در صفحه اختصاصی هر برند اطلاعات کامل هر برند را در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار می دهیم و بهتر است که تمامی صفحات وب سایت را مطالعه نموده تا بیشتر با شرکت ایمن گستر باستانی و نیز برند هایی که ارائه می گردد آشنا شوید.

 

close circuit television camera

بالا
کارت خالی