روش خرید کردن از وب سایت

1عضویت ، سپس ورود به بخش اعضا
2 سفارش خود را بررسی کنید
3 پرداخت و دریافت کد رهگیری

در صورت هر گونه مشکل و یا خطا می توانید با آدرس ایمیل shop@bastanism.com در ارتباط باشید.

ساعت کاری شرکت

شنبه تا چهارشنبه 9:00 الی 19:00
پنج شنبه 9:00 الی 13:00

ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

سیستم های آبیاری هوشمند

 

 WATER.jpg - 204.79 کیلو بایت

 

 

سیستم های آبیاری هوشمند:

 

آبیاری هوشمند به این صورت تعریف می شود که سیستمی جامع بتواند در زمان های تعریف شده و یا بنا به تشخیص خود بر اساس اطلاعات محیطی که از انواع سنسورهای مختلف بدست می آید بتواند امر آبیاری را بنا به محل گیاه اعم از ویلا,باغ , بام سبز و … انجام دهد. طبیعی است که با انتخاب مناسب سیستم آبیاری هوشمند بر اساس ویژگی های محیطی می توان کاهش مصرف آب و افزایش راندمان رشد و باروری گیاه را مشاهده کرد. گفتنی است که یکی از مهم ترین ویژگی های سیستم آبیاری هوشمند این است که بدون حضور فرد در محل این پروسه صورت می گیرد که این خود باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می شود.

 

 

مزایای کلی سیستم های آبیاری هوشمند:

* کاهش قابل توجه مصرف آب

* افزایش راندمان رشد و باروری گیاهان

* امکان انجام فرآیند آبیاری از هر نقطه دنیا

* انجام بهینه فرآیند آبیاری

 

  

با استفاده از سیستم آبیاری هوشمند می توان باغات ، مزارع و باغچه های محوطه یک ساختمان و یا گلدان های داخل منزل را بدون حضور و از هر نقطه ای در کره زمین آبیاری نمود .

نحوه کنترل سیستم آبیاری هوشمند :

  1. کنترل آبیاری با گوشی همراه: در این روش می توان در هر مکانی که حضور دارید تنها با ارسال یک SMS و یا دستور اینترنتی آبیاری را آغاز نموده و پس از زمان تعیین شده ابیاری توقف شود. در صورت بروز خطا در سیستم به هر دلیلی یک SMS یا نوتیفیکیشن مبنی بر بروز مشکل در سیستم برای یک نفر یا چند نفر نیز ارسال می گردد.
  2. کنترل آبیاری بر اساس زمانبندی: در این روش دستگاهی به شیر آب متصل می شود و  استفاده از جدول زمانی مشخص که به دستگاه داده می شود ، در روزها و ساعاتی خاصی از روز، هفته، ماه، سال آبیاری شروع شده و پس از مدت زمان تعیین شده به کار خود خاتمه می دهد.
  3. کنترل آبیاری با در نظر گرفتن رطوبت خاک: در این روش سنسور های رطوبت سنج در خاک قرار داده می شود و هر زمان که  رطوبت مورد نیاز خاک کاهش پیدا کند آبیاری بصورت خودکار آغاز شده و پس از رسیدن به رطوبت مورد نظر آبیاری متوقف می شود.
  4. کنترل آبیاری بر اساس روز و شب: در این روش پس از اینکه روز شد و یا شب فرا رسید برنامه ابیاری برای سیستم ارسال می گردد.
بالا
کارت خالی